darkisrtanbul-logotype_white

Etkinlik deyince uçsuz bucaksız fikirler uçuşmaya başlıyor sizin de bizim de akıllarımızda.

Bizim etkinlikten kastımız bazı alanlarla sınırlı diyebiliriz. Daha ziyade seyirlik değil de katılımcı tasarımları tercih ediyoruz. Bu yüzden tasarımlarımızı oyun odaklı kurmayı tercih ediyoruz. Etkinlik sonunda katılımcıların mutlak surette kazanımları olsun istiyoruz mesela… Elbette ki en çok arzu ettiğimiz etkinlik tasarımı sürdürülebilir olanlardır. Festival, yarışma, sanat buluşmaları, bilgi paylaşımları vb. çeşitlendirebiliriz.

Polisiye etkinlikler Dark İstanbul ekibinin olmazsa olmazı zaten. Armamızda bazı arkadaşlarımız gerilim, korku, gizem konusunda uzman. Severseniz böyle şeyler tam yerindesiniz diyebiliriz. Superman gibi uçmaya hazırsanız fantastik dünyalar deneyimlemeniz için de stüdyo imkanlarımız var. Değişik işlerle farklı deneyimlere meyilliniz varsa buralardayız.

Çocuklar en severek tasarladıklarımız olsun istiyoruz hep. Örneğin bir masal kitabını okumanın ötesine geçip bizzat masalın içine girmelerini sağlayabildiğimiz etkinlik görevi verseniz bize, daha ne isteriz? 

En iyisi uygun olduğunuzda arayın laflarız. Bize düşen bir iş olursa da seve seve yaparız ücreti  mukabili.

etkinlik@darkistanbul.com‘a bir e-posta yollamanız kafidir. Hızlıca buluşur konuşuruz.

Dark İstanbul Medya A.Ş. Bağdat Caddesi No:293 A Blok D:5 34728 Kadıköy-İstanbul-Türkiye www.darkistanbul.com / info@darkistanbul.com

İletişim

Konum

Telefon

E-Posta

 

Dark İstanbul Medya A.Ş. tescilli markasına aittir. Her hakkı saklıdır. Kaynak gösterilerek alıntı yapılabilir.